Author Topic: POcetak rada!  (Read 20739 times)

Offline wviz

  • Beginner
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
POcetak rada!
« on: October 07, 2005, 04:34:14 AM »
Zanima me od kada je poceo sa radom forum?
Da li je ovo prvi forum na letlet ili je postoja ranije?
OD kada postoji sajt....???
.....??

Offline No.1

  • Administrator and Owner
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 23091
  • Owner: www.letletlet-warplanes.com
    • View Profile
    • LetLetLet - Warplanes
Re: POcetak rada!
« Reply #1 on: October 07, 2005, 08:31:17 AM »
Sajt postoji od januara ove godine i za prve dve nedelje postojanja ga je obislo 12000 ljudi. Taj broj se neprekidno povecavao da bi kad sam zadnji put gledao dostigo gotovo 46000 za mesec dana. naravno uz to ide gomila pisama na koje i ne mozes sve da odgovoris i onda je na brzinu skockan prvi forum koji je brzo dobio 89 clanova i nesto preko sto vrlo dobrih napisa. Znajuci da to nije dorbo jer je forum bio onaj besplatni ja sam zakupio veci prostor na serveru i sad je forum sastavni deo mog sajta i ovo je napredna verzija foruma. Radi evo vec dve nedelje.

Ja sam ga licno zamislio kao podrsku sajtu, znaci ako nesto nekog zagolica od tema da o njoj pricamo ovde, da i drugi vide. Ali nije na odmet i da se pretvori i u pravi forum. Za sada mi dobro sluzi kao podrska sajtu i ima vrlo napredne mogucnosti koje olaksavaju rad i postavljanje tema i slika od strane ucesnika. Znam da moze cak i fles animacija da se digne al nisam probao.

Offline No.1

  • Administrator and Owner
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 23091
  • Owner: www.letletlet-warplanes.com
    • View Profile
    • LetLetLet - Warplanes
Re: POcetak rada!
« Reply #2 on: October 07, 2005, 08:45:48 AM »
Nesto ne smem da zaboravim- nista od svega ovoga ne bi bilo da nije Serbian Fighter-a gazde sa foruma Burek, gde sam Bogu hvala moderator. Taj covek je meni najveci poznati mag za sve sto se zove php i ovaj forum je u stvari isti kao Burek ali samo malo preradjen. Nije toliko napredan iako ima mogucnosti ali je i dalje upotrebljiv. Znaci kad se udje gore imas najnovije vesti o temama sa Let let Let, dole su najnovije poruke sa foruma. Sve je to taj lik odradio u dahu. Imam ja i knjigu "Php for dummyes" kao i gotov skript za forum al veruj mi to ni priblizno ne bi bilo to. Ako bi ja to uopste znao da dignem i podesim.

Na njegov predlog ja sam prosirio moj sajt i sad je forum na istom mestu gde i sajt. Tako sam dobio na brzini, upravljivosti i sigurnosti foruma. Ako iz nekog razloga pukne neciji dobavljac ovih besplanbih foruma ili promeni politiku lako se desi da u trenutku nestane ceo forum i ceo predhodni rad. Ovde to nece moci!